Goederen gevraagd voor de boeken-, kleding- en rommelmarkt

Wij willen u er graag aan herinneren dat u op iedere laatste zaterdag van de maand uw goederen kunt afleveren. U bent weer hartelijk welkom tussen 10:00 – 12:00 uur. De goederen kunt u afgeven op het pleintje naast de Emmakerk. De opbrengst is volledig voor de kerk. Goederen die wij wegens plaatsgebrek niet kunnen ontvangen zijn groot meubilair als fauteuils, bankstellen, tafels, kasten, ledikantjes, auto-kinderstoeltjes, koffers, televisietoestellen, computerschermen en computers. Maar ook videobanden, helmen, plastic bakken, onderkleding, badpakken, gordijnen, dekens, kussens en andere incourante goederen zoals oude schoenen of verouderde kleding hoeft u niet bij ons af te leveren. Deze goederen zijn echt nauwelijks te verkopen. Wij vragen u vriendelijk om deze niet-verkoopbare goederen zelf af te voeren naar de gemeentelijke stortplaats. De contactpersonen van de organisatie zijn Wil Vleugel, telefoonnummer 06-34037914 (ook op WhatsApp), met als e-mailadres wilvleugel@hotmail.com en/of Wilma Heijblom, telefoonnummer 0162-520830 met als e-mailadres wilmaheijblom66@gmail.com.
 
terug

Agenda

Geertruidskerk

zo 14 jul 2024 om 9.30 uur

Repetitie gospelkoor Chaverim

di 16 jul 2024 om 19.45 uur

Mauritsstaete

vr 19 jul 2024 om 10.45 uur

Zondagsbrief

De meest actuele zondagsbrief vindt u hier.
Oudere zondagsbrieven vindt u onder het kopje "Nieuws"

Berichten voor de volgende zondagsbrief kunt u via e-mail sturen naar: zondagsbrief@pkngeertruidenberg.nl 


Predikant

Ds. Jos van den Hout
Telefoon: 0162-465350
E-mai: josvandenhout@solcon.nl

Webshop

Voor het bestellen van collectebonnen en het doen van bijdragen en giften ga naar de webshop

Het nieuwste kerkblad ontvangen?

Meldt u dan nu aan als abonnee via het mailadres: kompas@pkngeertruidenberg.nl

Christelijke begraafplaats "Slagenland"

Voor meer informatie klik hier.

ANBI


Bekijk de ANBI gegevens van de Protestantse Gemeente en de ANBI gegevens van de diaconie van de Protestantse gemeente te Geertruidenberg

Website

Hebt u berichten, vragen of opmerkingen voor/over deze site?
Neem a.u.b. contact op met de webredactie
E-mail: webmaster@pkngeertruidenberg.nl