Bericht van de boeken-, kleding- en rommelmarkt

Volgend weekend vindt de Veerse Markt plaats. En daarmee ook de boeken-, kleding- en rommelmarkt van onze Emmakerk. De markt wordt gehouden op 15 september van 13.30-17.00 uur en 16 september van 09.30-16.00 uur.  Vorig jaar zijn er veel gemeenteleden die als SJOUW(ST)ER, UITPAKKER(STER) of VERKOPER(STER) hebben geholpen bij ons evenement. Wij hopen dat zij dat dit jaar weer willen doen. Daarvoor nodigen wij jou hierbij van harte uit!
Het speciale doel voor de opbrengst van de markt is de aanschaf van energiearme verlichting voor in de Emmakerk. Vanaf maandagmiddag 11 september is er veel hulp nodig. Met belangstelling kijken wij uit naar je aanmelding. Doe dat via onderstaand e-mailadres. Als je je al hebt opgegeven, hoeft dat natuurlijk niet nog eens.
We zijn ook nadrukkelijk op zoek naar partytenten, die wij willen gebruiken om onze verkopers met hun spullen buiten beschut te laten werken. Wie zo’n tent tijdelijk beschikbaar wil stellen, kan zich ook melden bij ondergetekende via vleugelj@ziggo.nl. Als je nieuwe vrijwilligers bereid kunt vinden om mee te helpen, weet dat ook zij van harte welkom zijn!! Hun gegevens kun je via hetzelfde mailadres doorgeven.
Bij voorbaat heel veel dank!
Namens de voorbereidende commissie,
Wil en Jaco Vleugel
Tel. 06-34037914 / 06-18095077
 
terug

Agenda

Emmakerk

zo 24 sep 2023 om 9.30 uur

Repetitie gospelkoor Chaverim

di 26 sep 2023 om 19.45 uur

Repetitie koor Una Voce

di 26 sep 2023 om 19.45 uur

Zondagsbrief

De meest actuele zondagsbrief.
Oudere zondagsbrieven vindt u in het downloadcentrum.

Berichten voor de volgende zondagsbrief kunt u via e-mail sturen naar: zondagsbrief@pkngeertruidenberg.nl 


Predikant

Ds. Jos van den Hout
Telefoon: 0162-465350
E-mai: josvandenhout@solcon.nl

Webshop

Voor het bestellen van collectebonnen en het doen van bijdragen en giften ga naar de webshop

Het nieuwste kerkblad ontvangen?

Meldt u dan nu aan als abonnee via het mailadres: kompas@pkngeertruidenberg.nl

Christelijke begraafplaats "Slagenland"

Voor meer informatie klik hier.

ANBI


Bekijk de ANBI gegevens van de Protestantse Gemeente en de ANBI gegevens van de diaconie van de Protestantse gemeente te Geertruidenberg

Website

Hebt u berichten, vragen of opmerkingen voor/over deze site?
Neem a.u.b. contact op met de webredactie
E-mail: webmaster@pkngeertruidenberg.nl